OK
Warsztaty
Indywidualny program żywieniowy (odchudzający)

 

Zapewne masz już za sobą wiele prób odchudzania. Niestety albo stosowane metody zawiodły, albo osiągniętę efekty dość szybko odeszły w zapomnienie. W Poradni "Dietetyczne Inspiracje" powogę Ci jak osiągnąć zamierzony cel, ale przede wszystkim nauczę Cię co zrobić, by go utrzymać.

Dietę dostosuję do Twoich preferencji smakowych, stylu i tempa życia oraz aktywności fizycznej. Nie musisz się martwić, że będziesz spędzać wiele godzin w kuchni na przygotowywaniu obiadów. Przy ustalaniu celu, układaniu jadłospisów i zaleceń opieramy się o wyniki analizy bioimpedancji (BIA) oraz wyników badań, które mi dostarczysz (jeśli takowe posiadasz). We wskazanych przypadkach niezbędna jest morfologia, profil lipidowy, glukoza, badania hormonalne itp.

 

Indywidualny program żywieniowy mozesz otrzymać po około 3-5 dniach od pierwszej konsultacji. Będzie ona zawierał odpowiednio zbilansowane dzienne jadłospisy z dokładnie rozpisanymi produktami i łatwymi, szybkimi przepisami. Dieta będzie zbilansowana zarówno pod względem zapotrzebowania energetycznego, jak i składników odżywczych. Jadłospis będzie dostosowany do Twojego stylu życia, preferencji żywieniowych, aktywności fizycznej oraz stanu zdrowia.
Aby zapewnić Ci swobodę wyboru i zminimalizować ograniczenia, do diety otrzymasz wymienniki pozwalające na dużą swobodę w doborze składników i dowolną modyfikację diety. Po 2 tygodniach umawiamy się na wizytę kontrolną. Takie kontrole będziemy ustalać co 2-3 tygodnie aż do momentu osiągnięcia celu i pełnej modyfikacji nawyków żyweniowych.
 
WIZYTY KONTROLNE

Na wizycie kontrolnej sprawdzę efektywność zastosowanego programu. Wspólnie ustalimy tok dalszych działań. Spotkania te mają na celu motywację i wsparcie Ciebie na drodzę do celu. Chcę, abyś po zakończeniu programu wiedział/a jak odpowiednio troszczyć się o swoje ciało i duszę.
Pamietaj, aby przed analizą składu ciała wykonywanym w trakcie wizyty, nie jeść obfitych posiłków, nie pić dużej ilości płynów oraz zachować odstęp 12-godzinny od sauny, treningu czy masażu.