OK
Warsztaty
Warsztaty
 
 Centrum szkoleniowe "Zdrowie na talerzu" tworzą:
 
 Dominika: "Jestem realistką i przy tym opiekuńczą mamą dwójki urwisów. Nie boję się nowych wyzwań. Uwielbiam pichcić w kuchni bo gotowanie mnie odpręża :) Staram się żyć wg. słów Alberta Enstein'a: „Są dwie dro­gi, aby przeżyć życie. Jed­na to żyć tak, jak­by nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszys­tko.”
 
Dorota: "Jestem typem empatycznego wrażliwca i uważam, że w roli Dietetyka, którą pełnię od kilku ładnych lat, zdecydowanie przydają się te cechy. Na co dzień – mam nadzieje – sprawdzam się w roli Mamy. Często gotuje i piekę, co przynosi mi wiele radości. Wolny czas uwielbiam spędzać z Rodziną, Przyjaciółmi i… Zwierzętami :)
 
My: "Poznałyśmy się na studiach… wtedy żadna z Nas nie sądziła że DIETETYKA  pochłonie nas bez reszty.. to część naszego życia... Pasja, której oddajemy serce. Praca z pacjentem nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Przekonałyśmy się o tym prowadząc codzienną praktykę w naszych poradniach. Teraz chcemy podzielić się z Wami pomysłami, doświadczeniem i narzędziami pracy, które same stworzyłyśmy.. tak, to jest TEN CZAS!
 
 
 
 
 
Warsztaty połączone ze stażem zawodowym pn. DROGA DO SUKCESU W RELACJI PACJENT – DIETETYK
 
Termin i miejsce szkolenia:
14 października Wrocław*
15 października Poznań*
*(zgłoszenia do 5 października)
 
Zakres warsztatów:

Dlaczego warto być uczestnikiem naszych warsztatów?
Ponieważ otrzymasz narzędzia pracy niezbędne do tego, aby rozpocząć konsultacje z pacjentami (wywiad żywieniowo-zdrowotny, kartę wizyty kontrolnej).
Masz możliwość odbycia stażu zawodowego. Dzięki niemu możesz porównać swój system pracy z tym oferowanym przez nas albo po prostu zobaczyć,
jak należy prowadzić rozmowę z pacjentem i jakie emocję wówczas mogą Ci towarzyszyć. Otrzymasz materiały szkoleniowe zebrane w jednej pigułce.
Warsztaty kończą się imiennym certyfikatem MEN, staż zawodowy - zaświadczeniem.
 
Dla kogo warsztaty?
 
Czas trwania warsztatów:
6 godzin (w tym przerwa kawowa)
 
Czas trwania stażu:
4 godziny, w tym ok. 2 – 4 konsultacje żywieniowe i/lub wizyty kontrolne (z pacjentem z konsultacji).
 
Cena za uczestnictwo:
- warsztaty 250 zł
- warsztaty + staż zawodowy 500 zł*
 * PROMOCJA! Tylko do końca września ‘warsztaty + staż’: 400 zł.
  
W celu zgłoszenia się na warsztaty należy wysłać e-maila na adres: centrumzdrowienatalerzu@gmail.com wpisując w wiadomości dane:
imię i nazwisko, kontakt telefoniczny, miasto. Gwarancją udziału w szkoleniu jest wpłata pieniędzy na podany w wiadomości zwrotnej numer konta.
 
Jeesteś zainteresowana/y? Zadzwoń i zapytaj o dostępne terminy warsztatów.
 
 
centrumzdrowienatalerzu@gmail.com
    Dorota  783 015 053, Dominika 793 164 939
 

Bardziej niż cokolwiek innego - przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu.
- Henry Ford  
 
 
 
Regulamin_Zdrowie_na_talerzu._Centrum_szkoleniowe..pdf